Szukasz nieruchomosci pod inwestycję?

Mamy wieloletnie doświadczenie, a rynek nieruchomości nie ma przed nami żadnych tajemnic. Od początku działalności doradzamy naszym klientom we wszelkich sprawach związanych z nieruchomościami. Nasza oferta to m.in. sprzedaż gruntów i wynajem lokali na działalność komercyjną.

Działamy w całej Polsce

Wśród naszych klientów znajdują się zarówno polskie firmy jak i międzynarodowe korporacje. Przyjmujemy nie tylko pojedyncze zlecenia, ale również zadania dotyczące całokształtu zagadnień związanych z ogólnopolską siecią placówek handlowych oraz wyszukiwaniem terenów przemysłowych na terenie całej Polski.

Indywidualne podejście

Nasi konsultanci przygotowują ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb. Sprawdzone propozycje trafiają bezpośrednio do naszych klientów. Specjalny system pozwala na indywidualnie chroniony dostęp do danych niezbędnych do podjęcia właściwych decyzji inwestycyjnych. Zasadą jest stały kontakt ułatwiający współpracę. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat proponowanych usług, formy współpracy i konkretnych ofert, prosimy o kontakt z naszym konsultantem. 
Login:
Hasło:

Kontakt

Karolina Leśniewska

Tel. kom.: +48 516 147 147

Tel. stacj.: +48 58 344 07 07 w.20

Email: karolina.l@zaleski.pl

Nasza oferta