Biuro Nieruchomości Zaleski


Wiedza i doświadczenie
Świadczymy usługi z zakresu obrotu nieruchomościami. Doświadczony zespół, rozległa wiedza i gruntowana znajomość lokalnego rynku nieruchomości to filary naszego Biura oraz gwarancja profesjonalnej obsługi na najwyższym poziomie. Naszym klientom oferujemy współpracę, obejmującą zarówno pośrednictwo w kupnie i sprzedaży mieszkania, domu w Trójmieście, jak i profesjonalną wycenę lokalu. Oprócz osób chcących sprzedać albo kupić nieruchomość, działkę czy lokal użytkowy w Gdańsku, Sopocie lub Gdyni, obsługujemy także klientów zainteresowanych dzierżawą lub najmem.


Stabilny zespół profesjonalistów
Kompetentny zespół kompleksowo obsługuje każde zadanie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm z najróżniejszych branż. Dla naszych klientów jesteśmy zawsze dyspozycyjni. Przez 10 godzin dziennie, 6 dni w tygodniu odbieramy telefony, spotykamy się z klientami. Umawiamy się o dowolnej godzinie, nawet po godzinach pracy. Także w niedzielę i święta.


Wieloletnie doświadczenie
W czasie ponad 20 lat pracy na rynku nieruchomości zaufało nam prawie 25 000 klientów. Dla wielu z nich jesteśmy stałym, wieloletnim partnerem. Na rynku komercyjnym naszymi klientami są zarówno polskie firmy jak i międzynarodowe korporacje.

Przyjmujemy nie tylko pojedyncze zlecenia, ale również zadania dotyczące całokształtu zagadnień związanych z ogólnopolską siecią placówek handlowych oraz wyszukiwaniem terenów przemysłowych na terenie całej Polski.